Kontakta oss

Kontakta oss gärna vid frågor eller funderingar. Det går även utmärkt att ringa in din beställning.

Ring oss på 031-134980

Eller maila till info@kimo.se

Eller varför inte komma in på en kopp kaffe!
Besök oss på:

Säljkontor Göteborg                                                               Huvudkontor Stockholm
Uggledalsvägen 15                                                                            Jägerhornsväg 10
427 40 Billdal                                                                                    141 75 Kungens Kurva
Göteborg                                                                                            Stockholm

Vi som jobbar på Kimo är;
Säljkontor Göteborg:                                                       Huvudkontor Stockholm:

Anders Åhs                                                                                   Stefan Bengtsson
      Säljansvarig Industri                                                                       VD
      anders@kimo.se                                                                               stefan.bengtsson@kimo.se

Sven Isaksson                                                                              Fredrik Sundin
      Säljansvarig Ventilation                                                                  Ekonomichef
      sven@kimo.se                                                                                    fredrik.sundin@amtele.se                 

Mikael Karlsson                                                                 Marcus Lillieqvist
      Kundservice, order & ekonomi                                                      Kalibrering
      mikael@kimo.se                                                                               marcus.lillieqvist@amtele.se

                                                                                                  Ankie Wigren
                                                                                                                    Lager
                                                                                                                    ankie.wigren@amtele.se

                                                                                                               Ronja Geel
                                                                                                                       Marknadsföring
                                                                                                                       ronja.geel@amtele.se