Kontakta oss

Kontakta oss gärna vid frågor eller funderingar. Det går även utmärkt att ringa in din beställning.

Ring oss på 031-134980

Eller maila till info@kimo.se

Eller varför inte komma in på en kopp kaffe!
Besök oss på:

Huvudkontor Stockholm                                                   Säljkontor Göteborg
Jägerhornsväg 10                                                                           Uggledalsvägen 15
141 75 Kungens Kurva                                                                   427 40 Billdal
Stockholm Göteborg

Vi som jobbar på Kimo är;
Huvudkontor Stockholm:                                                   Säljkontor Göteborg: 

Karin Lundberg                                                                       Anders Åhs
Kundservice, order & ekonomi                                                     Säljansvarig Industri
karin.lundberg@amtele.se                                                            anders@kimo.se                                             

Marcus Lillieqvist                                                                   Sven Isaksson                              
Kalibrering                                                                                         Säljansvarig Ventilation , teknisk support & inköp
marcus.lillieqvist@amtele.se                                                         sven@kimo.se                                                        

Ankie Wigren                                                                            Mikael Karlsson                                               
Lager                                                                                                    Säljare, orderhantering & ekonomi                    
ankie.wigren@amtele.se                                                                 mikael@kimo.se                                 

Ronja Geel
Marknadsföring
ronja.geel@amtele.se

Fredrik Sundin
Ekonomichef
fredrik.sundin@amtele.se

Stefan Bengtsson
VD
stefan.bengtsson@kimo.se