Kontakta oss

Kontakta oss gärna vid frågor eller funderingar. Det går även utmärkt att ringa in din beställning.

Ring oss på 031-134980

Eller maila till info@kimo.se

Eller varför inte komma in på en kopp kaffe!
Besök oss på:

Huvudkontor Stockholm                                                   Säljkontor Göteborg
Jägerhornsväg 10                                                                           Uggledalsvägen 15
141 75 Kungens Kurva                                                                   427 40 Billdal
Stockholm Göteborg

Vi som jobbar på Kimo är;
Huvudkontor Stockholm:                                                   Säljkontor Göteborg: 

Johanna Stenderup                                                               Anders Åhs
Kundservice, order, ekonomi & inköp                                        Säljansvarig Industri
johanna@kimo.se                                                                           anders@kimo.se                                             

Karin Lundberg                                                                      Sven Isaksson                              
Kundservice, order & ekonomi                                                    Säljansvarig Ventilation & Teknisk support
karin.lundberg@amtele.se                                                            sven@kimo.se                                                        

Marcus Lillieqvist                                                                  Mikael Karlsson                                               
Kalibrering                                                                                       Säljare & orderhantering                    
marcus.lillieqvist@amtele.se                                                       mikael@kimo.se                                 

Ankie Wigren
Lager
ankie.wigren@amtele.se

Ronja Geel
Marknadsföring
ronja.geel@amtele.se

Fredrik Sundin
Ekonomichef
fredrik.sundin@amtele.se

Stefan Bengtsson
VD
stefan.bengtsson@kimo.se